KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14752148
nr 1475 2148
Akvarell
Birgitta Henricson, Måsar på skär. Signerad. Akvarell, bildmått: 40x51 cm, yttermått inklusive ram: 51x61 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 juni 2022
kl 19:07:41
100 kr
150 kr
20 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer